Info

Pečení perníčků 2017

Pro všechny Pomněnky a Fialky !! Přinášíme vám informace o tradičním pečení perníčků. Péct budeme tentokrát na faře. Sraz je 10. 12. v 10:00 a konec cca 15:00. (změna plánovaného konce není nemožná) S sebou vykrajovátka, pytlíčky na zdobení, jestli chceš nějaký posypky, kuličky, hvězdičky... a dobrou náladu!! Neváhej a doraž 


<div class=

Skautská kavárna 2018

Zdravíčko lidi,
máme na Vás prosbu. Jakožto skauti z Velkého Meziříčí jsme se rozhodli, že uděláme dobrý skutek. Bude se konat historicky první velkomeziříčská skautská kavárna. A teď k té prosbě. Neznáte někoho, komu život nepřál a potřeboval by finanční pomoc? Tomuto člověku by šel větší či menší obnos, který se nám teoreticky podaří vybrat.
Pokud Vás někdo takový napadá, napište nám prosím jeho příběh a kontakt na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
A pokud Vás nikdo nenapadá, budeme rádi za sdílení tohoto krátkého dopisu.
Dík <3 :)

Víkendovka pro LiPo

Ahoj, přináším informace o víkendovce pro LiPo která proběhne 29.9.-1.10. 2017. :)  Co s sebou?? Určitě si nezapomeňte přibalit teplé oblečení, dobré boty, věci na schůzku, 350 Kč, jídlo na páteční večer a dobrou náladu :) !! Kdy a kde se sejdeme ?? Sraz je v 15:30 na autobusovém nádraží ve Velkém Meziříčí. Konec bude na stejném místě, cca 14:30. Moooc se na vás těší tým vedoucích a doufáme, že se sejdeme v hojném počtu ;) :D

Zahajovací výprava pro Fialky

Všem holkám z družiny Fialek! Příští týden - to je 23.9. v sobotu v 9:00 - 14:00 proběhne čistě Fialčí výprava, která bude skvělá!! S sebou si vezměte batůžek, pití, jídlo, pořádné boty, pláštěnku, deník a něco na psaní. Těším se na vás. Azík :)

Fotografie z tábora Jabloňov 2017

Fotografie z tábora Jabloňov 2017 najdete ZDE.

Podkategorie